O nas/Referencje

Solidni w biznesie

Jesteśmy partnerem programu Solidni w biznesie, promującego uczciwe firmy z branży reklamowej. Celem programu jest promowanie rzetelnych i solidnych firm, tworzenie pozytywnego wizerunku partnerów biznesowych – kontrahentów którym można i warto zaufać
w sprawach finansowych. Promocja zasad uczciwości i rzetelności w połączeniu
z certyfikowaniem firm godnych zaufania pozwala na działania biznesowe z większą pewnością. Prezes Axxel Sp. z o. o. jest członkiem Rady konsultacyjnej programu.

PSI

J
esteśmy członkiem PSI - Promotional Product Service Institute, organizacji zrzeszającej firmy z branży reklamowej z całego świata. Członkostwo w tej organizacji pomaga
w zdobywaniu nowych rynków, podnoszeniu kwalifikacji i konkurencyjności. Udział w targach organizowanych przez PSI w Dusseldorfie i w Warszawie pozwala na zaprezentowanie naszych produktów wielu potencjalnym klientom w jednym miejscu i jednym czasie.

PIAP

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrzesza producentów, importerów
i dystrybutorów gadżetów i upominków reklamowych oraz innych nośników reklamy,  firmy działające na rynku produktów i usług reklamowych,  agencje reklamowe,  organizatorów targów i wystaw oraz  media zajmujące się tematyką rynku produktów i usług reklamowych. Jesteśmy zadeklarowanym członkiem PIAP.

Nagrody

W 2002 roku zostaliśmy laureatem pierwszej edycji nagród Oko reklamy. W 2004 zdobyliśmy Kryształowe oko reklamy. Oko Reklamy i Kryształowe oko reklamy to najbardziej prestiżowe nagrody branży gadżetów reklamowych. W roku 2010 na targach RemaDays otrzymaliśmy Srebrną Koronę Reklamy w kategorii Producent Upominków Reklamowych.