O nas

Firma Axxel Sp. z o. o. działa na rynku od 1993 r. Formą prawną przedsiębiorstwa jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe, jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy wytwarzanie reklamowych podkładek pod myszki komputerowe, tzw. mousepadów, Z biegiem czasu opanowaliśmy większość znanych w tej dziedzinie technik i technologii i zaczęliśmy produkować wiele różnych odmian podkładek i mat reklamowych oraz innych produktów reklamowych.

Kilkunastoletnie doświadczenie sprawia, że zajmujemy przodującą pozycję w segmencie produkcji artykułów
i gadgetów reklamowych.

Sprawna obsługa i zadowolenie klientów oraz bardzo dobra jakość wyrobów są podstawowymi celami w działaniu naszej firmy.

Duża elastyczność w zakresie cen umożliwia dostosowanie oferty wyrobów do możliwości i oczekiwań klienta.

Nowe inwestycje, rozwój technologii, codzienna dbałość o kontakty z klientami pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Obsługą klientów firmy zajmuje się młody, sprawny zespół pracowników, znakomicie przygotowany do szybkiej    i fachowej pomocy przy realizacji zamówień.

Dział Produkcji to nowoczesne technologie i wydajne maszyny oraz fachowcy o wysokich kwalifikacjach zawodowych, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wytwarzania różnych artykułów i gadgetów na potrzeby rynku reklam.

Najnowszym naszym osiągnięciem jest druk trójwymiarowy 3D na folii lenticularnej. Dzięki tej technice możemy oferować wiele wyrobów z efektami: głębi trójwymiarowej 3D, flip, morph, zoom, animation.

Drukarnia nasza świadczy również usługi druku offsetowego UV na foliach PP, PCV, PS, lenticular 3D, samoprzylepnych, adhezyjnych, papierach metalizowanych, chromoluks i różnych innych o podłożach niewchłanialnych, wymagających farb suszonych promieniami UV.

Sektorowy Program Operacyjny
"Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw"

Informujemy. że firma Axxel Sp. z o.o. zrealizowała umowę nr SPOWKP/2.3/3/16/01460 o dofinansowaniu inwestycji ze środków unijnych.